Wonderwall

0%

KONKURS Zaprojektuj z WonderWall Ceramic

image description

Wykreuj oryginalne wnętrze 3D

Ogłaszamy kreatywny konkurs dla architektów, projektantów wnętrz oraz studentów kierunków branżowych. Zadaniem konkursowym jest aranżacja dowolnej przestrzeni z wykorzystaniem płytki gresowej XXL, z naszej kolekcji WonderWall Ceramic.

Wszystkie zgłoszenia ocenimy uwzględniając ich zgodność z regulaminem, jakość, oryginalność oraz walory artystyczne. Dobrych projektów nigdy dość, dlatego zachwyć nas swoją wizją i zdobądź atrakcyjne nagrody!

Zainspiruj się

Kolekcja płytek gresowych XXL WonderWall Ceramic została stworzona z pasji do kreowania nietuzinkowych rozwiązań w designie. Połączyliśmy piękno artystycznych wzorów i techniczną doskonałość gresu, by umożliwić tworzenie unikatowych wnętrz. Liczymy, że kilka naszych propozycji zainspiruje Was i zachęci do udziału w konkursie.

15
image description
image description
image description
image description
image description
image description

Nagrody

W przesyłanych projektach szukamy kreatywności i przełamania schematów, jednak przy jednoczesnym zachowaniu zasady funkcjonalności i ergonomii przestrzeni. Zasada “less is more” a może elegancka klasyka czy buduarowy przepych? Czekamy na Wasze propozycje! Dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – pula konkursowa to w sumie 20 000 PLN.

I miejsce – nagroda 10 000 PLN
II miejsce – nagroda 7 000 PLN
III miejsce – nagroda 3 000 PLN

Pierwsza nagroda o wysokości 10 000 PLN dla Adrianny Kliś.
Druga nagroda o wysokości 7 000 PLN dla Marty Wanat.
Trzecia nagroda o wysokości 3 000 PLN dla Adriany Kowalczyk.

Gratulujemy laureatom!

Nagrodzone prace będziemy niedługo publikować na naszych social mediach oraz na stronie konkursowej.

Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie za niebywałe zaangażowanie, kreatywność i wszystkie nadesłane zgłoszenia!

WSPÓŁPRACA

image description

Z WONDERWALL
STUDIO

x
0%