Wonderwall

0%

Wonderwall Match

image description

Perfekcyjne uzupełnienie

Przełam z nami schematy i połącz na ścianie wybrany wzór tapety z jednolitą kolorystycznie rolką z kolekcji Wonderwall Match. Takie rozwiązanie aranżacyjne sprawi, że Twoja przestrzeń zyska nowy, ciekawy design.

Dla każdego naszego wzoru możesz zamówić gotowe rolki flizeliny z tą samą strukturą, na której jest drukowana wybrana przez Ciebie tapeta z grafiką. Takie dopełnienie zapewnia możliwość tworzenia wnętrz o wyjątkowym charakterze.

Nasze tapety są drukowane na efektownych, wyrazistych teksturach. Teraz z kolekcją Wonderwall Match otrzymujesz od nas dodatkowe rozwiązanie aranżacyjne na pozostałe ściany.

Tak, by efekt na nich był równie spektakularny, jak na ścianie z tapetą!

50% rabatu na produkty WondeRoll

Mamy dla Ciebie rabat 50% na tapety w rolkach WondeRoll z kolekcji Wonderwall Match, jeśli jednocześnie zdecydujesz się na zakup wzoru z grafiką oraz rolki tapety. Zniżka naliczy się automatycznie na końcowym etapie zamówienia, na naszej stronie internetowej.

Dla klientów, którzy zakupili już tapetę a chcą zamówić teraz rolkę WondeRoll, mamy także rabat na ten produkt w wysokości 50%. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przygotujemy dla Ciebie wycenę tapety na rolki z naliczoną zniżką.

Oferta ważna do 30 sierpnia br. lub do odwołania.

16
image description
image description
image description
image description
image description
image description
image description

Dodatkowe informacje

Nasze tapety na rolki, z warstwą twardego winylu, to produkt premium o podwyższonej wytrzymałości. Jest to materiał ekologiczny, oddychający, idealny do mieszkań jak i pomieszczeń użyteczności publicznych.

Charakteryzują się jednolitą barwą oraz ozdobną teksturą. Ciekawy efekt wizualny, jaki zapewnia struktura materiału, może być dodatkowo wzmocniony poprzez pomalowanie całości farbą PARA Cashmere Mat 8000. Przy każdym naszym wzorze znajdziesz polecane barwy, które ułatwią Ci wybór koloru.

Rolka WondeRoll to 10m2 (1,06 x 10,05) m
Flizelina z teksturą i warstwą twardego winylu
Odporność na wilgoć i promieniowanie UV
Ekologiczny, oddychający materiał premium

Wyznaczaj z nami nowe trendy!

Z naszym nowym produktem Twoja przestrzeń wzbogaci się o dodatkowy, piękny element. Baw się! Aranżuj! Odmień swoje wnętrze z WonderWall Match!
111

WondeRoll Intonacco 9093

WondeRoll Matte 9076

WondeRoll Plisse 9038

WondeRoll Stone Wall 9051

WondeRoll Feather Black BR39

WondeRoll Matte 9076

WondeRoll Old Stone 9009

WondeRoll Boucle 9082

WondeRoll Stucco 0946

WondeRoll Sandstone 9099

WondeRoll Tempera 9146

Kolekcja WonderWall Match to produkty sprzedawane na rolki o wielkości 10m2 każda.

Wymiary:

Szerokość: 106 cm +/-2 mm

Długość: 10,05 m +/-1,5 %

 

 

WSPÓŁPRACA

image description

Z WONDERWALL
STUDIO

x
0%