Wonderwall

0%

WONDERWALL STUDIO Zamówienie próbki

image description

Dlaczego warto?

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru tapety warto zamówić próbkę.

Kolory widoczne na ekranie urządzeń elektronicznych różnią się od rzeczywistych barw wydruku. Na odbiór kolorów przez ludzkie oko ma wpływ wiele czynników jak indywidualne ustawienia monitora, oświetlenie pomieszczenia, w którym przeglądamy grafikę czy nawet subiektywne odczucie barw.

Nie sposób zobaczyć realnej kolorystyki tapety, opierając się wyłącznie na wizualizacjach czy papierowych katalogach.

Jedynie próbka zapewni sprawdzenie rzeczywistych barw wzoru, a przy okazji umożliwi zapoznanie się z dedykowaną teksturą wybranej tapety.

Próbka pozwoli też ocenić barwy o różnych porach dnia, przy dziennym jak i sztucznym oświetleniu. Dzięki próbce sprawdzisz czy tapeta będzie dobrze komponować się z wnętrzem a także dobierzesz do wzoru pozostałe elementy wyposażenia.

Przydatne informacje

Na naszej stronie, przy każdej tapecie, znajduje się przycisk z napisem “Zamów próbkę”. Próbkę zamówisz również z poziomu narzędzia Construktor, przy personalizacji tapety.

Każda próbka jest wielkości 50x50cm i niezależnie od wzoru kosztuje 25 PLN brutto plus koszt dostawy kurierskiej 20 PLN brutto (na terenie Polski). W przypadku kilku próbek w zamówieniu, koszt dostawy pozostaje taki sam.

Na próbce jest widoczna wybrana przez nas część grafiki, która jest tak pomniejszona, by zmieściło się na niej jak najwięcej wzoru.

Jeśli zależy Ci na otrzymaniu konkretnego fragmentu lub zamówieniu próbki w skali 1:1 wymiarów docelowej tapety to napisz do nas na adres [email protected].

12
image description
image description

WSPÓŁPRACA

image description

Z WONDERWALL
STUDIO

x
0%